poniedziałek, 30 stycznia 2012

Prosty Kardigan - opis

Wymęczyłam po polsku i angielsku :)
Do ściągnięcia tutaj:

download now

Jeśli ktoś nie jest na ravelry to proszę o kontakt - prześlę opis mailem.

Bardzo proszę o wszelkie komentarze jeśli są w nim jakiekolwiek błędy. Mam nadzieję, że nie pomyliłam oczek ani bąbelków, chociaż pod koniec wszystko już mi się mieszało :D

13 komentarzy:

Beata pisze...

Ogromnie dziękuję za opis do sweterka, już ściągnęłam i na pewno skorzystam. Już kiedyś korzystałam z twojego tłumaczenia endlessa i podziwiam Cię nie tylko za piękne prace, ale też za chęć pomocy i dzielenia się z innymi swoim doświadczeniem. Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Pragnę bardzo podziękować za opis sweterka "bąbelka",który jest taki uroczy.To wielkie szczęście mieć "taką" koleżankę w sieci.Pozdr.Inga

Anonimowy pisze...

Niech Ci Bóg błogosławi za Twoje dobre serce i bezinteresowność. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam, Elżbieta.

Anonimowy pisze...

bardzo dziękuję za opis sweterka

Unknown pisze...

Wielkie dzięki za opis, napewno go wykorzystam

myszoptica pisze...

dzięki:)))))

3nereida pisze...

Nie wiem czy go będę robić , chociaz mojej malej przydałby się taki elegancki sweterek . Jest piękny i te kontrastowe guziki.Cud miód. Brawo.

Ela P. pisze...

wielkie podziękowanie za pracę włożoną w opis, na pewno go wykorzystam. Pozdrawiam Ela

Jadzia pisze...

Bardzo dziękuję za wspaniały opis sweterka. Wydrukowałam go . Z całą pewnością skorzystam. Moje podziękowania obejmują cały wkład Twojej pracy oraz chęć podzielenia się swoja wiedzą. Pozdrawiam serdecznie.

Anonimowy pisze...

Dziękuję za opis sweterka ,aby było więcej takich pomocnych osóbek.pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Opis wspaniały!. Zastanawiam się, czy można tym sposobem robić sweter dla dorosłego. Jeżeli tak, to które wymiary (opisy) należy powiększyć? Może to jest oczywiste, ale opis jest polsko-angielski i czytając go nie potrafię tak szybko sobie wyobrazić w jaki sposób należy to zrobić, stąd może naiwne pytanie.

Anna pisze...

ściagnełam i dziękuję za opis bardzo :)

Nutinka pisze...

Sweterek jest piękny! Patrzę i napatrzyć się nie mogę. A mam robić dla bratanicy i bardzo mi się przyda opis. Bardzo dziękuję za udostępnienie! :) Idę się wgryzać. ;)